Поиск       
Биография каждого - часть истории нашей страны Украины!

Мета життя – залишити добро після себе, творити нове, світле.

 

Мельник Андрей Васильевич

БИОГРАФИЯ

Керівник АСМБР народився 28 липня 1962 р. у м. Ачинську Красноярського краю в сім'ї лікаря і інженера-залізничника.Освіта вища. Крім традиційної вищої освіти, стажувався в ряді іноземних навчальних та дослідницьких закладів.
Працював заступником секретаря комітету комсомолу, інженером, старшим інженером, керівником відділу в системі органів науково-технічної інформації, головним редактором газети “Молодіжний вісник” на 4-х мовах, секретарем-заступником голови Теркому профспілки робітників та службовців Туркестанського військового округу (ТуркВО), директором ліцею ім. В. Бойка, директором Центру словацької культури та економіки в Україні.
У 1996 р. створює Асоціацію сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та обирається президентом цієї асоціації.
З 2003 по січень 2005 року - радник голови Полтавської облдержадміністрації.
З 2001 р. - одночасно - голова Спілки підприємців Кременчука, а з 2005 - голова ради підприємців при Кременчуцькому міськвиконкомі
Обирався депутатом Автозаводської районної ради XXIIV скликання м. Кременчука.
Почесний доктор Кооперації ВАКУ.
"Мета життя – залишити добро після себе, творити нове, світле. Мені в житті пощастило. Я був головним редактором першої непартійної газети в Туркменістані ще за часів СРСР! В той час така робота вимагала певної мужності та професіоналізму, підтримки команди однодумців.
Найприємніше у роботі – спілкування з людьми. В процесі моєї діяльності мені пощастило узнати багато порядних, цікавих людей і серед співвітчизників, і серед іноземців.
В людях ціную обов’язковість, надійність, вірність. Дуже ціную розум".
У 2000-2005 рр. очолював українську бізнесову делегацію на Європейських економічних форумах у м. Миколайки (Республіка Польща).
Керівник Міжнародного центру народної дипломатії на базі АСМБР з 2005 року, перший заступник голови Експертного Комітету з стратегічного планування з 2006 року.
Один із ініціаторів та організаторів Міжнародної виставки-ярмарку “Чумацький шлях” (проводиться щорічно з 1998 року).
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004 р.), Почесною відзнакою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (2002), медалями, Почесними грамотами Полтавської Облдержадміністрації та Полтавської обласної ради.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р., лауреат Кременчуцького загальноміського рйтингу популярності "Людина року - 2002", "Людина року - 2003" в номінації "Громадський діяч року".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»